call

Detail nabídky

Prodej

Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 824 m²

Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Chlebovice, Pod Kabáticí 41, 73942

6 399 000 Kč/ 7 766 Kč/m²

rodinný Dispozice
300 m² Užitná plocha
824 m² Plocha pozemku
824 m² Zahrada
Zavolejte makléři Zavolat makléři +420 736 668 859

Parametry

Základní informace

Přehled klíčových údajů k nemovitosti na jednom místě.

Typ nemovitosti Dum Rodinné bydlení se soukromím i zázemím.
Typ nemovitosti Dum
Dispozice rodinný
Užitná plocha 300 m²
Plocha pozemku 824 m²
Druh objektu 4
Zahrada 824 m²
ID nabídky 10202
ENB G - Mimořádně nehospodárná
G - Mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Popis nemovitosti

Nově Vám ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji "dvougenerační" celopodsklepený rodinný dům o dispozicích 3+1 a 2+1 v klidné místní části Frýdku Místku - Chlebovicích. Mimo tyto "bytové jednotky" jsou zde navíc dva pokoje v podkroví a velká půda. Dům od jeho výstavby v roce 1960 prošel mnoha úpravami a v roce 1980 byla postavena přístavba. Díky tomu jsou bytové jednotky plnohodnotné a každá má svou vlastní kuchyni i koupelnu. V suterénu domu pak najdeme garáž, vinný sklípek s krbem, sklad a zázemí pro kotel a tuhá paliva. Vytápění domu je kombinované a to plynem, jehož kotel má cca 5 let a zmíněnými tuhými palivy. Na domě měněna krytina z části za plechovou, ale převážně za pálenou tašku před 10ti lety. Pod zaizolovanou střechou je v levé části domu půda, která nabízí možnost vybudování velkého pokoje. Na zahradě, která obepíná dům ze tří stran najdeme mimo jiné ovocné stromy, skleník na pěstování různých plodin a místo zde najde i bazén. K domu je možné přikoupit i cihlovou podsklepenou stodolu, kterou lze využít jako sklad v současném stavu, nebo přebudovat na dvojgaráž, případně i domek na patro. Stodola je součástí pozemku o výměře 129 m2 na které lze před stavbou zaparkovat i dvě auta... V rekonstrukci této nemovitosti Vám může výrazně pomoci dotace z dotačního titulu "DŮM PO BABIČCE", kde lze načerpat více jak 50% PROINVESTOVANÝCH NÁKLADŮ na opravy. S vyřízením dotace UMÍME POMOCI. Více informací u makléře.