call

Detail nabídky

Prodej

Prodej bytu 2+1, 55 m²

Ústecký kraj, Chomutov, Kundratická 4491, 43004

2 990 000 Kč/ 54 364 Kč/m²

2+1 Dispozice
55 m² Podlahová plocha
2. patro z 4
Zavolejte makléři Zavolat makléři +420 604 367 719

Parametry

Základní informace

Přehled klíčových údajů k nemovitosti na jednom místě.

Typ nemovitosti Byt Moderní bydlení s dobrou dostupností.
Typ nemovitosti Byt
Dispozice 2+1
Podlahová plocha 55 m²
ID nabídky 10390
Podlaží 2. patro z 4
Sklep 7 m²
ENB C – Úsporná
C – Úsporná

O nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v ulici Kundratická v Chomutově, který se nachází v menším a klidném panelovém domě s pouhými 16 bytovými jednotkami ve vchodě. Díky tomu zde najdete příjemné a komorní bydlení bez velkého pohybu lidí.
Byt má celkovou podlahovou plochu 55 m² a disponuje praktickým dispozičním řešením se samostatnými pokoji. Velkou předností je zděné bytové jádro, které nabízí komfortní koupelnu s prostornou vanou. Samostatná toaleta zvyšuje pohodlí při každodenním fungování domácnosti.
Úložné prostory jsou zde velmi dobře řešeny – v jednom z pokojů se nachází vestavěná skříň a další velkou výhodou je samostatná šatna s moderním LED podsvícením, která poskytuje dostatek místa pro oblečení i další věci.
K bytu náleží také prostorný zděný sklep o velikosti 7 m², ideální například pro uskladnění sezónních věcí, sportovního vybavení nebo nářadí.
Dům je udržovaný, vchod působí čistě a slušně. K dispozici posilovna ve sklepních prostorách.
Lokalita nabízí klidné bydlení s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti a služeb. Parkoviště před vchodem.