call

Detail nabídky

Prodej Rezervov?no

Prodej bytu 1+1, 35 m²

Ústecký kraj, Chomutov, Písečná 5067, 43004

1 300 000 Kč/ 37 143 Kč/m²

1+1 Dispozice
35 m² Podlahová plocha
2. patro z 8
Zavolejte makléři Zavolat makléři +420 732 987 670

Parametry

Základní informace

Přehled klíčových údajů k nemovitosti na jednom místě.

Typ nemovitosti Byt Moderní bydlení s dobrou dostupností.
Typ nemovitosti Byt
Dispozice 1+1
Podlahová plocha 35 m²
ID nabídky 10422
Podlaží 2. patro z 8
Sklep 2 m²
ENB G - Mimořádně nehospodárná
G - Mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji útulný byt 1+1 v družstevním vlastnictví, situovaný ve 2. patře bytového domu. Byt prošel rekonstrukcí a nabízí příjemné a praktické bydlení. Dispozice zahrnuje samostatnou kuchyň se zánovní kuchyňskou linkou, jeden obytný pokoj a upravené koupelnové jádro vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost. Díky provedeným úpravám není nutná větší okamžitá investice a nový majitel se může ihned nastěhovat.
V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. V případě potřeby Vám zajistíme optimální financování.

Okolí nemovitosti

Lokalita a dostupnost

Adresa, dopravní dostupnost a mapa s okolím nemovitosti.

Ústecký kraj, Chomutov, Písečná 5067, 43004 5 min pěšky na metro B / MHD Rychlý přístup do centra Prahy V okolí parky, školy, obchody i restaurace Klidná rezidenční čtvrť Zobrazit na mapě

Líbí se vám tato nemovitost?