call

Detail nabídky

Prodej Novinka

Prodej bytu 2+1, 60 m²

Ústecký kraj, Chomutov, Bezručova 4236, 43001

3 500 000 Kč/ 58 333 Kč/m²

2+1 Dispozice
60 m² Podlahová plocha
7. patro z 9
Zavolejte makléři Zavolat makléři +420 604 367 719

Parametry

Základní informace

Přehled klíčových údajů k nemovitosti na jednom místě.

Typ nemovitosti Byt Moderní bydlení s dobrou dostupností.
Typ nemovitosti Byt
Dispozice 2+1
Podlahová plocha 60 m²
ID nabídky 10448
Podlaží 7. patro z 9
ENB G - Mimořádně nehospodárná
G - Mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Popis nemovitosti

Bytová jednotka o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví s bezbariérovým vchodem do domu se nachází v 6. patře zatepleného panelového domu s plastovými okny, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit města.

Najdeme zde vstupní předsíň se skříněmi, pokoj, opticky přepažený na obytnou a odpočinkovou část a další samostatný pokoj, zděné bytové jádro - samostatnou toaletu, koupelnu s vanou a prostorem pro pračku a kuchyni s kuchyňskou linkou vyrobenou na míru s vestavěnými spotřebiči ( MVT, trouba, myčka nádobí, indukční deska, stůl s barovými židlemi). K bytu patří další komora v mezi patře a sklepní kóje.

Fond oprav činí 1.712,- Kč.

Občanská vybavenost, autobusová zastávka, dětské hřiště i cyklostezka v blízkosti domu.

Optimální variantu financování zajistíme.

Okolí nemovitosti

Lokalita a dostupnost

Adresa, dopravní dostupnost a mapa s okolím nemovitosti.

Ústecký kraj, Chomutov, Bezručova 4236, 43001 5 min pěšky na metro B / MHD Rychlý přístup do centra Prahy V okolí parky, školy, obchody i restaurace Klidná rezidenční čtvrť Zobrazit na mapě